Koç Adayı Girişi

Koç Adayı Desteği

Noble Manhattan, özel olarak tasarlanmış destek yapısı sayesinde, koç adaylarını ve mezun koçları en fazla takip eden, benimseyen ve bilgiyle besleyen koçluk şirketi olarak kendini tanımlamaktadır. Noble Manhattan eğitimlerini tercih eden koç adaylarına eğitimleri boyunca sürekli desteği sağlamanın yanı sıra mezun olduktan sonra da koçluk kariyerlerini destekleyerek gelişimlerini takip eden yapısıyla, benzerlerinden çok farklı bir okul olarak konumlanmaktadır. Destek alanlarımızdan bazıları aşağıda açıklanmaktadır.


BİREYSEL DESTEK

Noble Manhattan Türkiye Merkez Ofisimizle kurduğunuz ilk kontaktan itibaren ekibimiz size uygun eğitim programının seçilmesiyle başlayan yardım sürecini tüm eğitim süresince devam ettirerek her türlü probleminizi çözmeye ve sorularınızı cevaplamaya çalışmaktadır.


DESTEK GRUPLARI

Noble Manhattan birçok şehirde, ayda 1 kez bir araya gelen Destek Grupları kurulmasını teşvik eder. Gönüllük esasıyla çalışan bu gruplar sayesinde, belirgin bir bölgede diğer koç adaylarıyla bir araya gelebilir, çalışma grupları oluşturabilirsiniz. Ücretsiz koçluk seansları düzenleyerek sosyal sorumluluk çalışmaları yapabilir, böylelikle koçluk becerilerinizi geliştirebilirsiniz.


GLOBAL TOPLULUK

Noble Manhattan’ın uzaktan öğrenimi de içeren gelişmiş çok kanallı eğitim sistemi sayesinde, tüm dünyadan lokasyondan bağımsız olarak bir çok koç ve koç adayı bir araya gelebilmektedir. Online merkezimize üye olan koç adayları, sohbet odalarına, online tartışma ortamlarına girebilir ve böylelikle yeni koç adaylarıyla arkadaşlık kurabilirler. Donanımlı bir koç olma yolunda çalışma arkadaşlarınızla birbirinize danışarak ve bilgi alışverişinde bulunarak eşsiz bir destek ortamı yakalayabilirsiniz.


SÜREKLİ MESLEKİ GELİŞİM

Koçlukta en usta noktaya gelebilmeniz için gerekli her desteği sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu sebeple, eğitim programlarımız profesyonel gelişiminizin sürekli olarak gelişmesi yönünde dizayn edilmiştir. Ek olarak, düzenli aralıklarla düzenlediğimiz telesınıflar sayesinde Koç Adayları ve mezunlarımız, koçluk dünyasındaki en son gelişmeleri de sürekli olarak takip etmektedirler.


ONLINE KAYNAKLAR

Noble Manhattan, koç adayları üye girişiyle erişilen zengin bir online kaynak merkezine sahiptir. Kayıt edilmiş telesınıflar, çeşitli PDF dosyalar ve daha fazlası, koç adaylarına öğrenim süreçleri boyunca yol göstermek ve onların koçluk dünyasında güncel kalmalarını sağlamak amacıyla kullanıma sunulmaktadır. Bu online merkeze koçluk hakkında birçok farklı konuyla ilgili olarak bilgi sağlanmakta ve sürekli olarak güncellenmekte ve genişletilmektedir.


GERARD VE DENEYİMLİ KOÇLARA ULAŞIM

Gerard ve diğer deneyimli koçlarımız, koç adaylarımız ve koçlarımız ile iletişim içinde olmaktan memnuniyet duyarlar. Randevu almak için ulaştığınız başta Noble Manhattan Türkiye olmak üzere tüm ekibimiz size yardımcı olacaktır.