Koç Adayı Girişi

Akreditasyon

INSTITUTE OF LEADERSHIP & MANAGEMENT(ILM) ONAYLI

The Institute of Leadership & Management (ILM) 2001 yılında NEBS Management ve Institute of Supervision and Management’ın birleşmesi sonucu kurulmuş, İngiltere’nin en büyük mesleki eğitim organizasyonu olan City & Guilds Group’un bir iştirakidir. ILM, yönetim ve liderlik alanlarında, yüksek öğrenim kuruluşları haricinde en fazla yeterlilik veren şirkettir. Mevcut durumda her yıl 90,000 aday yeterlilk için ILM’ye başvurmakta ve 30,000 civarı profesyonel üyesi bulunmaktadır. ILM’nin mecburi şart olarak koyduğu yüksek standartları tüm iş dünyası tarafından bilinmekte; bu sebeple de Noble Manhattan’ın ILM tarafından onaylanan eğitim programları daha da değerli ve önemli bir hale gelmektedir.

INTERNATIONAL INSTITUTE OF COACHING & MENTORING (IIC&M) AKREDİTASYONU                                                                                                                                            

Koçlar ve koçluk okulları için uluslararası akreditasyon organizasyonlarından en prestijlilerinden biri olan IIC, dünya çapında koçlara yüksek standartlı akreditasyon sağlar; koçluk eğitiminde yüksek standardın yakalnması ve korunması için çalışır. Koçlukta ve
koçluk eğitiminde kalite kontrol sürecin çok önemli bir parçasıdır. IIC tarafından onaylanan ve listelenen tüm şirketler kapsamlı ve zorlu bir prosesten geçmek; ve koçluk mesleğine, koçluk eğitimine ve yetiştirdikleri koç adaylarına bağlılıklarını kanıtlamak zorundadır.
Bu titiz süreç sadece yüksek standartlara sahip şirketlerin kabulu için şarttır. Noble Manhattan Coaching, IIC tarafından akredite olmuş eğitim programları ile en üst düzey akreditasyon seviyesine sahiptir.

IIC&M, TÜRKİYE'DE TÜRKÇE AKREDİTASYON VERMEKTEDİR.

NOBLE MANHATTAN PRACTITIONER DİPLOMA EĞİTİMİNDEN MEZUN OLAN KOÇLAR, AKREDİTASYON SÜRECİNE DİREKT OLARAK BAŞVURABİLİR!

FUNDAMENTALS MEZUNLARININ İSE EK KOÇLUK SAATİNİ TAMAMLADIKLARINDA BAŞKA BİR EK EĞİTİM ALMADAN HEMEN BAŞVURMASI MÜMKÜNDÜR.

İSTER NOBLE MANHATTAN KOÇLUK TÜRKİYE MEZUNLARI, İSTERSE HERHANGİ BİR AKREDİTE KOÇLUK EĞİTİMİ MEZUNU OLAN KOÇLAR, IIC&M AKREDİTASYONU HAKKINDA BİZİMLE TEMASA GEÇEBİLİRLER.


http://www.iicandm.org/