Koç Adayı Girişi


Masterclass Supervised Coaching Workshops

 

Masterclass,  Noble Manhattan’ın kurucusu Gerard O’Donovan’ın özel olarak geliştirdiği ve dünya çapında yetiştirdiği deneyimli Mentör Koçlar tarafından sürdürülen, bireysel koçluk, yönetici koçluğu ve takım koçluğu alanlarında çalışan profesyonelleri Grup Süpervizörlüğü aracılığıyla geliştiren bir workshop programıdır. Atölye çalışması, International Institute of Coaching and Mentoring (IIC&M ) tarafından uluslararası arenada tanınmaktadır ve akreditasyon sürecinde geçerli bir eğitimdir.

 

Grup ortamında gerçekleşen Masterclass çalışması sayesinde katılımcılar, Yönetici Koçluğu ve/veya Takım Koçluğu yeteneklerini bireysel bir insiyatifte geliştirme olanağı bulurlar.

 

Bireysel fayda, etkili takım çalışması, hedeflerin gerçekleştirilmesi ve problem çözme gibi amaçları içeren ve gerçek hayatta yaşanan koçluk uygulamalarının güncel yapı ve süreçleri içeren Masterclass atölye çalışmaları, gerçek koçluk ilişkisini doğru şekilde yansıtmak için her ay,  ayda 1 kez düzenlenir.

 

Programın içerdiği geniş kapsamlı “eğitim, mentörlük ve öğrenme” süreci yönetici ve takım koçluğu çalışmalarında grup ortamında gelişebilecek olası bütün kişilerarası sınırlar düşünüldüğünde, hem kişisel açıdan hem de profesyonel açıdan büyük avantajlar sunar.

 

Ayrıntılı bilgi için Masterclass broşürümüzü indirebilir ve bizimle irtibat kurabilirsiniz.